Citizen Day святкує десяту річницю - більше мільйона годин волонтерської праці

У червні 2019 року L'Oréal святкує ювілейний десятий день корпоративної соціальної відповідальності (Citizen Day). Працівники компанії у більше ніж 60 країнах, в яких є підприємства L'Oréal, у світовому масштабі долучаються до волонтерських заходів на загальну користь суспільства.

Протягом останніх 10 років працівники L'Oréal щорічно присвячують один з робочих днів тому, щоб застосувати отримані професійні навички і енергію із користю для сотень організацій, які працюють у царині соціальних і екологічних питань. Такі акції солідарності, зокрема, відбуваються у вигляді семінарів для малозабезпечених осіб з техніки досягнення матеріального успіху, допомоги безробітним у складанні резюме для пошуку роботи, ремонту будинків для літніх і малозабезпечених осіб або прибирання сміття на природних об’єктах. 

«Citizen Day став особливою датою в календарі Групи», — відзначає  Жан-Поль Агон (Jean-Paul Agon), Президент і Генеральний директор L’Oréal. — «Я щасливий і пишаюсь тим, що ініціатива, яку ми запропонували 10 років тому, з кожним роком демонструє зростаюче прагнення L'Oréal та її працівників конкретними справами допомагати громадам і асоціаціям на місцевому рівні».

Утримуючи першість у проведенні волонтерських акцій  за участі працівників компанії протягом 10 років, Група не припиняє винаходити нові підходи до цієї справи.

Щорічний день волонтерства, започаткований у 2010 році, дозволив працівникам з майже 65 країн надати сотням некомерційних організацій та їх бенефіціарам допомогу у вигляді більше одного мільйона годин добровільної праці. Щороку близько 30 000 волонтерів долучаються до солідарних ініціатив, які відбуваються у День корпоративної соціальної відповідальності. 

Весь цей час L'Oréal прагне впроваджувати нові форми участі своїх працівників  у вирішенні важливих для суспільства питань. В межах програми волонтерської допомоги, розробленої Групою L'Oréal (Citizen programme), працівники отримали можливість різним чином сприяти здійсненню ініціатив на користь суспільства: перераховуючи благодійним організаціям частину заробітної плати, надаючи спонсорську допомогу або застосовуючи власні професійні знання, як це, зокрема, відбувалося цьогоріч у Франції. Цей новий підхід передбачає залучення працівників до вирішення конкретних завдань, якими опікується неприбуткова організація, в межах службового доручення тривалістю від 2 до 6 днів. 

«Корисний внесок у вирішення важливих для суспільства питань і підтримка малозабезпечених людей є предметом особливої гордості наших працівників у дочірніх компаніях в усьому світі», — каже Александра Пальт (Alexandra Palt), директор L'Oréal з питань корпоративної соціальної відповідальності і сталого розвитку. «L'Oréal вважає своїм обов’язком надати працівникам максимальні можливості для конкретних дій і безцінного особистого внеску, які будуть корисними з огляду на вирішення чинних соціальних та екологічних проблем».

Минулого року Група L'Oréal, яка однією з перших долучилась до акцій солідарності, запровадила в партнерстві з організацією Unis-Cité Solidarité Entreprises зведення взаємних зобов’язань щодо проведення корпоративних днів солідарності (“Engagements réciproques des Journées de Solidarité en Entreprise”). Ця ініціатива, спрямована на заохочення компаній долучитися до волонтерських акцій, визначає для них і організацій-бенефіціарів базові правила участі.