L'Oréal Україна оголошує про старт другого сезону Премії «Для жінок у науці»

 L'Oréal Україна оголошує про старт другої Премії «Для жінок у науці» задля сприяння збільшенню кількості жінок, які професійно займаються науковими дослідженнями у галузі STEM (наука, технології, інжиніринг та математика), та заохоченню їх внеску в розвиток української науки.

Ти займаєшся науковими дослідженнями у галузі STEM, маєш науковий ступінь та публікації в міжнародних наукометричних базах Scopus або/та Web of Science? Встигни вписати своє ім'я в історію, переходь за посиланням, знайомся з правилами участі у Програмі та без вагань подавай заяву  за встановленою формою на платформі до 25 червня 2019 року, і, можливо, саме про твої досягнення почує весь світ! Ваші досягнення мають бути почуті та визнані!

ПРО УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ
В Програмі беруть участь жінки, які професійно займаються науковими дослідженнями у галузі STEM (наука, технології, інжиніринг та математика) на території України в будь-якому державному вищому навчальному закладі, дослідницьких центрах цих закладів або Національній академії наук України і відповідають наступним умовам:
• є громадянками України;
• віком від 18 до 40 років на момент закінчення терміну подання заяв;
• наявність наукового ступеню;
• наявність публікацій в журналах, що індексуються в міжнародних наукометричних базах Scopus або/та Web of Science;
• соціальна активність задля популяризації науки.
 

ПОДАННЯ ЗАЯВИ НА УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ 
Для участі у Програмі потенційні Учасниці мають подавати заяви за встановленою формою через онлайн-платформу www.forwomeninscience.in.ua  з 25 квітня 2019 року до 15 червня 2019 року включно.
Кожна заява буде оцінена незалежним журі Програми, до складу якого входять експерти з різних галузей науки, запрошені Організатором до участі. 
Рішення журі Програми щодо визначення Переможниць буде публічно оголошено на офіційній церемонії у листопаді  2019 року (місце та точна дата нагородження будуть повідомлені Учасницям окремо). Трьом переможницям буде присуджено грошові премії у розмірі 150 000 грн, у відповідності до Правил Програми.

Премія проводиться під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО. Партнери — Національна Академія Наук України, Центр «Розвиток Корпоративної соціальної відповідальності» та ініціатива Дівчата STEM.

Світу потрібна наука, а науці потрібні жінки!