L’Oreal Україна та UNFPA Україна оголошують про закінчення 2-го сезону освітньої програми «Краса для всіх»

24 вересня 2018 року компанія L’Oréal Україна розпочала 2-й сезон проекту «Краса для всіх», щоб допомогти жінкам, які постраждали від домашнього або гендерно - обумовленого  насильства, здобути безкоштовну освіту у сфері краси.

Мета проекту - за допомогою спеціального курсу навчити жінок, які перебувають у непростій життєвій ситуації, основ перукарської майстерності та допомогти їм побудувати свій шлях до кращого життя.

Навчальний курс у рамках програми «Краса для всіх» викладають висококваліфіковані спеціалісти, майстри-практики в салонах краси, які пройшли спеціальне навчання щодо роботи з продукцією бренда MATRIX  і мають належні презентаційні навички. Навчальний курс був спеціально розроблений для цього проекту. Курс гарантує, що всі учні набудуть навичок, щоб почати кар’єру в салонному бізнесі.

Група з 30 жінок почала тривале навчання (5 міс.) перукарського мистецтва 24 вересня 2018 року. Курс складався з 24 занять на місяць і проходив у Києві.

Наразі триває набір на участь у третьому сезоні загальноосвітньої програми «Краса для Всіх».  Мрієш стати успішним перукарем та працювати у салоні твоєї мрії? Скористайся шансом реалізувати свою мрію та заповнюй анкету за посиланням за посиланням до 15 травня.  Навчання проходитиме 3 рази на тиждень з 10:00 до 18:00 у Києві. Повір у свої сили, приєднуйся до команди з 2700 осіб, які в 2015 році пройшли безкоштовне навчання у різних країнах світу. Сьогодні програму «Краса для всіх» представлено в понад 25 країнах Латинської Америки, Азії, Європи та Середнього Сходу.

Реалізація програми здійснюється спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA) та за підтримки Фонду L’Oréal.

Beauty for Better Life – Beauty to feel better and To Live Better!