Citizen Day – невід’ємна частина корпоративної соціальної відповідальності L’Oréal

Щорічно, починаючи з 2010 року, компанія L’Oréal надає своїм працівникам у всьому світі можливість долучитися до суспільно-благодійної діяльності. Захід підтримує місцеві соціальні, екологічні та громадські організації.

Citizen Day — день, коли працівники L’Oréal можуть взяти участь у різноманітних соціальних ініціативах, таких як оновлення приміщень соціальних або громадських організацій, різноманітні роботи в безкоштовній їдальні для малозабезпечених верств населення, підтримка молодих підприємців, прибирання сміття або проведення семінарів щодо поліпшення добробуту для вразливих груп населення.

Щороку волонтерами стає велика кількість працівників L’Oréal. У 2018 році ініціатива Citizen Day компанії L’Oréal надала допомогу 855 організаціям у 63 країнах світу за участю близько 30 000 працівників. Цей захід уособлює дотримання Групою принципів корпоративної соціальної відповідальності на всіх етапах виробництва та збуту, а також прагнення працівників зробити внесок у захист навколишнього середовища і розвиток регіонів, у яких працює компания.