ЗАПИТАННЯ ЩОДО ТЕСТУВАННЯ НА ТВАРИНАХ

Чи проводить компанія L'Oréal тестування на тваринах?
L'Oréal не тестує свою продукцію та інгредієнти на тваринах і ось уже більше 30 років виступає ініціатором використання альтернативних методів.

Які альтернативні методи тестування на тваринах розробила компанія L'Oréal?
З 1979 року L'Oréal реконструює моделі людської шкіри в лабораторіях для проведення випробувань на безпеку in vitro без участі тварин. Таким чином, група була ініціатором альтернативних методів оцінки безпеки. З тих пір L'Oréal відкрила центр Episkin* в Ліоні (Франція) і в Шанхаї (Китай), де виробляють реконструйовану шкіру. Крім реконструйованих аналогів шкіри L'Oréal має великий набір інструментів для предикативної оцінки без участі тварин, таких як молекулярне моделювання, експертні системи токсикологічної оцінки, методи візуалізації та багато інших.
Більше про прогнозну оцінку можна дізнатись за цим посиланням: http://bit.ly/1L8VU38

Якщо ви не тестуєте продукцію на тваринах, чому L'Oréal все ще входить до списку компаній PETA, які проводять тестування?
L'Oréal не тестує продукцію та будь які інгредієнти продукції на тваринах. Проте, оскільки наша продукція продається в Китаї, L'Oréal як і раніше фігурує в списку PETA. У Китаї органи охорони здоров'я все ще вимагають і проводять тестування на тваринах для певної продукції.

Чому на продукції L'Oréal немає позначки «не тестувалось на тваринах»?
Деякі з наших брендів, які не представлені в Китаї, вирішили використовувати позначку «не тестувалось на тваринах». Бренди, представлені в Китаї, не можуть мати позначку «не тестувалось на тваринах» через законодавство Китаю в області косметичної продукції.

Які дії здійснює L'Oréal, щоб покласти край тестуванню на тваринах в Китаї?
Компанія L'Oréal вже більше 10 років співпрацює з китайською владою та вченими, щоб знайти альтернативні методи тестування і дати можливість законодавству в сфері косметичної продукції розвиватися в напрямку повної й остаточної відмови від тестування на тваринах. Таким чином, сьогодні продукція, що виробляється і продається в Китаї, яка називається «нефункціональною», наприклад, шампуні, засоби для миття тіла або декоративна косметика, вже не тестуються на тваринах. У 2014 році ми відкрили центр Episkin* в Шанхаї, що дозволяє нам виробляти реконструйовану шкіру. Ця шкіра використовується для випробувань на безпеку in vitro без участі тварин, доступ до яких має китайська влада.

*Episkin - це аналог людської шкіри

Корисні посилання
Звіт агенції Bloomberg про Episkin: https://www.youtube.com/watch?v=CJkCc0mIULo
Відео агенції «Франс-Прес» про Episkin: https://www.youtube.com/watch?v=g0-v5sXn2kM
Сайт Episkin: www.episkin.com